İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

446 Adet Uyuşturucu Nitelikli Hap Ve Eroin İle Yakalandılar

Güzelyurt Otobüs Terminali’nde polisin şüphelendiği 4 gencin tasarrufunda 1 gram eroin ve çok sayıda ilaç bulundu, uyuşturucu ve ilaçları gençlere veren İbrahim Özyüksel de tutuklandı.

Soruşturmayı yürüten polis memuru Serkan Sakallı,, önceki gün saat 18.00 sıralarında Güzelyurt Otobüs Terminali içerisinde park halinde olan ve şüpheli görülen PM 105 plakalı araçta arama yapıldığını söyledi.

Söz konusu aramada, zanlı Mahmut Saymaz’ın pantolonun sol ön cebinde 4 ayrı kırmızı renk naylon parçasına sarılı yaklaşık 1 gram ağırlığında eroin türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunduğunu kaydeden Sakallı, zanlı Mahmut Saymaz’ın yönetimindeki PM 105 plakalı aracın bagaj kısmındaki ilaç çantası içerisinde ise 244 adet Omeprazole marka, 15 adet Rixapın marka, 9 adet Suboxene marka, 6 adet Prelica marka, 30 adet Gynex marka, 162 adet Citol marka hap tespit edilerek emare alındığını dile getirdi.

Polis, mesele ile ilgili olarak başlatılan soruşturmanın devam etiğini, alınması gerek birçok ifade bulunduğunu belirterek, zanlıların 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmalarını talep etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Dakika:
%d blogcu bunu beğendi: