İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fortnite Efsanevi Silahları Çok Mu Güçlü?

Fortnite efsanevi silahlar hakkında son bilgiler.

Fortnite‘ın bu son sezonunda , oyuncuların süper güçlerini efsanevi silahlar olarak talep etmek için savaşabilecekleri bir dizi süper kahraman yer alıyor. Bununla birlikte, bu efsanevi silahlar beklenenden daha iyi performans gösterebilir ve mevcut silahlardan çok daha güçlü olabilir.

Efsanevi silahları dengelemeyi zorlaştıran şeylerden biri, her türden yalnızca bir efsanenin olmasıdır. Eğer Fortnite efsanevi silah güçlü değilse, oyuncular onlarla oynarken rahatsız olur, ama onlar çok güçlü ise o zaman çok sık görünürsünüz. Görünüşe göre efsanevi silahlar neredeyse her oyun sonunda göründüğü için mevcut denge sağlanması zor olarak görünüyor.

Fortnite Thor’s Hammer‘a sahip birinin, büyük miktarda hasar için isabetten bahsetmeye ve kendilerini herhangi bir tehlikeye zar zor maruz bırakarak yapılarınızın bölümlerini tamamen yıkabileceği anlamına gelir.

Fortnite efsanevi silahlar farkı

Süper güçlerin aynı nişi dolduran tonda bir versiyonu yok. Ya Thor’s Hammer sende ya da ona benzer bir şey yok. Ya Iron Man’s Unibeam‘iniz var ya da yok.

Bu sorunun sizin için ne kadar önemli olduğu muhtemelen bu süper güçleri elde etme ve onlarla oynama konusunda ne kadar iyi olduğunuza bağlıdır. Fortnite’ın bir denge yamasıyla düzeltebileceği de aşikar. Ya silah tasarımında bir hata ya da kasıtlı bir seçim, sadece denge sorunu değil.

İlerleyen zamanlarda nasıl karar alınacak hep birlikte göreceğiz. En son e-spor haberleri ve daha fazlası için bizi takip edin.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Dakika:
%d blogcu bunu beğendi: