İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fotomaç: “Süper Lig’in En Şaibeli Sezonu”, Perde Arkasındaki Güç Bilal Erdoğan Mı?

Türkiye’nin en çok satan spor gazetesi Fotomaç, Başakşehir’in şampiyon olduğu 2019-2020 sezonu için: “Süper Lig’in En Şaibeli Sezonu” başlığı attı.

Başakşehir’in şampiyonluğa ulaştığı 2019-2020 sezonu tarihe “En şaibeli sezon” olarak geçtiği ve Başakşehir sezon boyunca perde arkasındaki güçlerce kollandığı iddia edildi. Başakşehir’in şampiyonluk kutlamalarında Bilal Erdoğan’ın yer alması nedeniyle ve sosyal medyada konuyla ilgili birçok yorum yapıldı. Özellikle Trabzonspor taraftarları Bilal Erdoğan‘ı eleştirirken, benzer şekilde Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş taraftarlarıda bu sezon futbola siyasetin bulaştığını yazdılar.

Perde Arkasındaki İsim Bilal Erdoğan Mı?

Fotomaç gazetesinin iddia ettiği perde arkadasındaki isimlerle ilgili sosyal medyada kullanıcıları yaptıkları tahminlerde bu kişilerden birinin şampiyonluk kutlamaları için sahaya ilk giren Bilal Erdoğan olabileceğini belirtti. Eleştirilere maruz kalan bir diğer kişi ise AKP İBB Meclis Üyesi ve Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ oldu.

Trabzon’un yerel gezetesi Karadeniz’de Bilal Erdoğan’ın şampiyonluk kutlamalarına katıldığını yazarak, “Kafamızda deli sorular… Acaba?” manşetiyle okurlarına servis etti.

Genel Yayın Yönetmenlğini yapan ve Trabzonspor’a yakınlığıyla bilinen Zeki Uzundurukan dün katıldığı bir televizyon programında, “Trabzonspr, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Sivasspor çatır çatır doğrandı. Başakşehir’in önü açıldı” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Dakika:
%d blogcu bunu beğendi: