KKTCde_Piramit_Satış_Ve_Saadet_Zinciri

Son yıllarda Mega Holding, Çiftlik Bank ve Kairos gibi yapılarla Türkiye ve KKTC’de insanları dolandıran saadet zincirleri, yeni isimleriyle tekrar faaliyette.

One More International isimli şirketten sağlık bantları satılarak üye toplanıyor.

Saadet zincirine katılım için 4 Farklı paket bulunuyor:

Standart Paket: 693 TL (4 Ürün)

Bronz Paket: 2498 TL (20 Ürün)

Gümüş Paket: 4650 TL (40 Ürün)

Altın Paket: 6900 TL (60 Ürün)

Tavsiye Bonus

Bir arkadaşınızı veya aile bireyinizi sisteme kayıt ettiğinizde %25 prim kazanıyorsunuz.

Ürün aldığınız gün 1. gün olarak sayılıyor ve 28 günlük ödeme döngüsüne giriyorsunuz. En az 2 Kişiyi sisteme dahil ettiyseniz günlük başlangıç paketinize göre 1-3 Euro arasında kazanç yazılıyor. Ne kadar çok saadet zincirine kayıt gelirse kazancınızda aynı orantıda artıyor.

Bunların yanı sıra 3’lü , 4’lü kayıtlarda piramit sistemini toplam 1000 Euro’nun üzerinden gelir getirirseniz 200 Euro kazanıyorsunuz. Daha yüksek fiyatlarda kazanacağınız parada artıyor.

Saadet Zincirine Yeni Üye Arıyorlar

Saadet zincirinin ayakta kalması için yeni üye kaydı şart. Bu yüzden şirket çalışanları sosyal medya grupları üzerinden yeni üye arıyorlar.

Şirkete katılım sağlamak isterseniz, sizinle yüz yüze görüşme talebinde bulunuluyor. Belirlenen yerde görüşme esnasında öncelikle sağlık bantları ve işlevleri anlatılıyor. Daha sonra ise piramit sistemi ve kısa vadede nasıl çok para kazanılacağından bahsediliyor. Aklında soru işaret bulunan olası adayları lüks otel toplantıları, arabalar ve kendi işinin patronu olma vaadinde bulunuyorlar.

Kariyer Bonusları

Saadet zincirine ilk katılanlar her zaman kazananlardır. Kariyer bonusları adı altında üyelere verilen ünvanlar arttıkça kazançlarınızda artıyor.

Kariyer Planlamasında: Rookie, Beginner, Appentice, Assistant, Master ve Master Pearl.

Rookie ile başlangıç yaparsınız.Sisteme dahil ettiğiniz kişi sayısı ve onların getireceği yeni üyelerle altınızda oluşacak piramitin büyüklüğüne göre sizinde ünvanınız artmaktadır.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.