Krasicten_Fenerbahçe_Açıklaması

Koronavirüs salgını sebebiyle ailesiyle evinden çıkmadığını belirten Krasic, Fenerbahçe günlerinden özel olarak bahsetti. Sırp futbolcu, 2012-13 sezonunda transfer olduğu Fenerbahçe’de şanssızlıklar yaşadığını vurguladı.

Krasic: En büyük üzüntüm Fenerbahçe taraftarlarının gerçek Krasiç’i izleyememiş olmasıdır

Krasic, “Maalesef istediğimiz gibi olmadı. Ciddi sakatlıklar yaşadım. Bir an önce kendimi göstermek istiyordum. Bunun için hazır olmadan oynadım ve yüklendim. Acele etmem pahalıya mal oldu ve daha ciddi sakatlandım. Fenerbahçe benim her zaman kalbimde olacak. Ailem ve ben çok mutluyduk. Ancak kariyerimdeki en büyük üzüntüm Fenerbahçe taraftarlarının gerçek Krasiç’i izleyememiş olmasıdır” dedi.

Futbolu bıraktığından söz eden Milos Krasic, “Gdansk’ta sakatlanmadım ve iyi bir performans sergiledim. Ama artık zamanı geldi diye düşündüm. Eskisi gibi motivasyonumun olmadığını fark ettim. Aslında maç izlerken insan tekrar sahaya girmek istiyor ama kendim ve ailem için en doğru kararı aldım. Futbolun içinde kalacağım kesin. Teknik adamlık ya da yöneticilik bilemiyorum. Henüz karar vermedim” dedi.

En İyi Zamanlarım Moskova’da Geçti

Sarı-lacivertli takıma gelmeden önce en iyi zamanlarını Rusya’da CSKA Moskova formasıyla geçirdiğini aktaran Milos Krasis, “En iyi zamanlarım Moskova’da geçti. Bireysel performansımın dışında takım olarak da UEFA Kupası’nı kazanmıştık. Ardından Juventus ve Manchester City’den teklif aldım. Tercihimi Juventus’tan yana kullandım. İlk yıl iyi geçti. Şampiyon olduk. Ancak Conte’nin gelişi ile sistem değişti. Conte’nin sistemine uymuyordum” dedi.

Milos Krasic Fenerbahçe’de 27 maçta 1114 dakika süre aldı. Krasic görev yaptığı maçlarda sadece 1 gole imza atabildi. Krasic, Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra Bastia’ya oradan da Lechia Gdansk’a gitmişti.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.