İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Redbull CS:GO Turunuvası: 22 Bin Dolar Ödüllü

Redbull CS:GO Turunuvası: 22 Bin Dolar Ödüllü

Diğerleri gibi e-spor endüstrisi de tartışmasız bir şekilde koronavirüs pandemisinden etkilenmiştir. Pandemi nediyle planlanan turnuvaların yanı sıra bu yılın geri kalanında devam eden çok sayıda turnuva yeniden planlamak zorunda kaldı. Birçok iptalin ardından, bazı turnuva organizatörleri çevrimiçi rekabetçi oyun düzenlemenin yeni yollarını buluyorlar.

Redbull, son zamanlarda klasik CS: GO oyununda kendine özgü bazı virajları içeren bir kural seti ile 2v2 Counter-Strike: Global Offensive turnuvasını açıkladı.

Bu dört oyunculu maçlar CS: GO’nun standart 5v5 formatının yerini alıyor. Oyun başına oyuncu sayısını azaltan Red Bull, “Hold The Flag” adlı turnuva için tamamen yeni bir oyun modu tanıttı.

Bu oyun modunun yanı sıra, Red Bull’un turnuvası yeni mod için tasarlanmış beş orijinal harita sunuyor. Her harita aynı zamanda kendine özgü çevresel bir bükülme barındırıyor; Kale haritası az ya da çok standart bir arena, Bahçe haritası atlama pedleri içerir, Speedway haritası kolayca erişilebilen yüksek zeminle çevrili bir yakalama noktasına sahiptir, Matrix haritası ışınlayıcıları tanıtır ve Himalaya haritası oyuncuların silahlarını sınırlar tabancalar.

Turnuva toplamda, Avrupa ve Asya’daki 19 ülkeden ikiden 128 takımın yanı sıra, birden fazla ülkeden üyelere sahip takımlar veya başka bir eleme turnuvasına sahip olmayan ülkelerdeki bölgeler için dört ek eleme turunu içerecektir.

Her bir ülke veya bölgeden kazanan takımlar Red Bull Flick EU Pro Invitational için yarışabilecekler.Ekipler ödüllü turnuvalarda 22.000 dolarlık havuzdan pay almak için savaşacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Dakika:
%d blogcu bunu beğendi: