İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Rüştü Reçber’in Testi Pozitif Çıktı

Fenerbahçe, Beşiktaş ve A Milli Takım’ın eski kalecisi Rüştü Reçber’in corona virüsü test sonucunun pozitif çıktı. Rüştü Reçber‘in eşi Işıl Reçber test sonucu hesabından duyurdu. 46 yaşındaki eski milli kaleci, TFF-UEFA Futbol Gelişim Koordinatörü olarak görev yapıyordu.

Fenerbahçe, Beşiktaş ve A Milli Takım’ın eski kalecisi Rüştü Reçber’in corona virüsü test sonucunun pozitif çıktı. Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber test sonucu hesabından duyurdu. 46 yaşındaki eski milli kaleci, TFF-UEFA Futbol Gelişim Koordinatörü olarak görev yapıyordu.

Futbolculuğu döneminde 120 kez A Milli Takım forması giyen ve bu alanda rekora sahip olan Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber şu ifadeleri kullandı:

“Sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüstü’yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz.Herşey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız.Kritik süreçler ve çok zor ,Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa kolaylık versin.”

“Tek ricam şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri.Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif sadece eşimin pozitif çıkmıştır.”

“Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve görüş izni yok.Aslında en zor olanı da bu yanında olamamak.Ama Allah büyük önce ona sonra Türk hekimlerine emanet, inşallah bu da geçecek..Telefonlarım kilitlendi dönüş yapamıyorum üzgünüm tüm sevenlere dostlara sizlere yürekten sevgiler.Dualarınızı eksik etmeyin lütfen bu çok önemli…”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Dakika:
%d blogcu bunu beğendi: