Sevgi_Çınar_40_Bin_Seyircinin_Önünde_Oynamak_Başımı_Döndürdü

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı oyuncusu Sevgi Çınar, Kadınlar Günü sebebiyle Vodafone Park’ta Atletico Madrid ile oynadıkları maçla ilgili, “Madrid maçında anlatılacak bir şey yok, yaşanması lazım. O anı herkesin bir gün yaşamasını isterim. 40 bin Seyircinin önünde oynamak benim başımı döndürdü. O kadar taraftarın önünde ilk defa oynadığımız için. Hepimiz heyecanlandık. Kelimelere dökemiyorum belki ama çok çok güzeldi” dedi.

Sevgi Çınar Sosyal Medyada Taraftarlarla Buluştu

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’nın başarılı futbolcusu Sevgi Çınar, siyah-beyazlı kulübün sosyal medya hesabında taraftarlarla buluştu.

Virüs salgını nedeniyle evden çıkmadıklarını ifade eden Çınar, “Korona günleri sıkıntılı geçiyor. Bir program üzerinden haftanın 3 ya da 4 gününde antrenman yapıyoruz. Yani antrenmanları bitirmedik. Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Genelde evde kalıp, dışarı çıkmıyoruz. Korona günlerini böyle geçiriyoruz. Zorunlu ihtiyaç zamanlarında dışarı çıkıyoruz. Haftada 3 ya da 4 gün antrenman yapmanın aktif sporcular için yeterli olduğunu düşünmüyorum. Onun için kendimiz de ekstra antrenmanlar yaparak geçiriyoruz günleri. Genelde evdeyiz, onun dışında film izleyip, oyun falan oynuyoruz” ifadelerini kullandı.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.