Türkiyede_Yeni_Nesil_Saadet_Zinciri_Yayılıyor_Acadebi

Acedebi saadet zinciri mi? Acadebi’de nasıl para kazanılır? Acedebi şikayetleri…

Son yıllarda Mega Holding, Çiftlik Bank ve Kairos gibi yapılarla Türkiye ve KKTC’de insanları dolandıran saadet zinciri, yeni ismiyle tekrar faaliyette.

Acadebi ürün satışı yaparak para kazanma fırsatı adıyla üye topluyor.

Acadebi’de nasıl para kazanılır?

Saadet zincirine katılım için 5 Farklı paket bulunuyor:

1-250 TL’lik Girişimci paket – 27 Yaş altı için geçerlidir.

2-500 TL’lik Start Up paket -27 Yaş Üzeri için geçerlidir.

3-2000 TL’lik Acadebi Plus – Yaş fark etmiyor.

4-3000 TL’lik Acadebi Power 6 – Yaş fark etmiyor.

5-6000 TL’lik Acadebi Power 12 – Yaş fark etmiyor

Getirdiğiniz arkadaşını 250 veya 500 TL’lik katılım sağlarsa %10 referans parası kazanıyorsunuz. 2000 TL, 3000 TL ve 6000 TL ‘lik paketlerde referans payınız %20 oluyor.

Şirket sunumları diğer saadet zincirleriyle aynı şekilde yapılıyor. Önce güzel ve lüksten bahsediliyor. Sonrasında sisteme üye olan birisi size tek pişmanlığının sisteme geç girmek olduğunu söylüyor. Bu şekilde para kazanmak isteyenleri teşvik ediyorlar.

Şirket gençleri hedef alarak, çok çalışmadan zengin hayat hayali satıyor. Tüm saadet zincirlerinde olduğu gibi başlangıç’tan en tecrübeliye kadar farklı ünvanlar bulunuyor.

Saadet Zinciri Hediyeleri

Saadet zincirine en fazla arkadaş getirenlere telefon, bilgisayar ve araba hediyesi verileceği söyleniyor. Yabancı dil desteği için yurt dışı gediyesi ve 7500 TL’ye kadar bonus alabiliyorsunuz. Aynı yöntemlerle Türkiye ve KKTC’de binlerce insan dolandırılmasına rağmen gün geçtikçe bu tarz şirketler artmaktadır.

Saadet Zincirine Yeni Üye Arıyorlar

Saadet zincirinin ayakta kalması için yeni üye kaydı şart. Bu yüzden şirket çalışanları sosyal medya grupları üzerinden yeni üye arıyorlar. Acadebi’nin öncelik hedefi Mega Holdings gibi üniversiteli gençleri hedef alıyor.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.