İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Valorant Arkadaş Ekleme

Valorant arkadaş ekleme nasıl yapılır, avantajları nelerdir? Tüm detaylar…

Valorant Arkadaş Ekleme

Riot Games‘in popüler oyunu Valorant’ta, ekibinizdeki diğer üyelerle strateji oluşturmanızı ve iletişimi teşvik etmenizi gerektirir. Ancak, iletişim kurmayan bir veya iki takım arkadaşınız varsa işler zorlaşabilir. İster oyunda tanıştığınız eski bir savaşçı ister havalı bir yabancı eklemek isteyin, Riot Kimliği ile veya Riot Kimliği olmadan Valorant’a nasıl arkadaş ekleyeceğiniz aşağıda detaylı olarak açıklanmıştır.

League Of Legens İle Valorant’ta Arkadaş Ekleme

Valorant‘ı açtığınızda, ekranın sağ tarafında bir arkadaş listesi göreceksiniz. Riot Games’in en popüler oyunu League of Legends’ı oynadıysanız, arkadaşlarınızın listesi Valorant’ta “Diğer Oyunlar” sekmesi altında görünecektir. Arkadaşlarınız kendileri için bir beta anahtarı edindikten sonra, “Arkadaşlar” sekmesi altında ekleyebilirsiniz.

League Of Legends oynamadıysanız farklı bir yöntem daha bulunmaktadır.

Riot ID ile Valorant’ta Arkadaş Ekleme

Yine, Valorant’ı açtıktan sonra ekranın sağ tarafında arkadaşlar sekmesini göreceksiniz. Sağ alt köşede, ‘+’ ve büyüteç içeren bir kişi simgesi göreceksiniz. Burada arkadaş listenize bir kullanıcı ekleyebilir veya Valorant’ta başka bir oyuncu arayabilirsiniz. Kişi simgesini tıkladıktan sonra, arkadaşınızın Riot kimliğini ve kullanıcı adını nereye yazacağınızı göreceksiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Dakika:
%d blogcu bunu beğendi: