İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Valorant Breach Özellikleri

Valorant Breach özellikleri nelerdir? Raze ile neler yapılabilir? Tüm detaylar…

Valorant Breach Özellikleri

Breach partiyi nasıl sallayacağını biliyor. Metal yumruklu kahramanımız bootcamp güç sıralamasında o kadar iyi sonuç vermezken, eski Overwatch pro oyuncusu Brandon “Seagull” Larned, İsveçlinin şu anda oyundaki herkesin en ağır yumruklarını toplayabileceğine inandığını söyledi. Her yönüyle yardımcı programı, yakın maplerde rakipsiz durumu ve iyi bir takım oyuncusu.

Artçı sarsıntı – Duvarlar? Kim böyle aptal engelleri önemsiyor. Breach’ın Artçı şok yeteneği, cyborg’un bir saldırıyı şarj etmesine ve daha sonra bir duvardan serbest bırakmasına izin verir ve düşmanın söz konusu yapıya ne kadar yakın olduğuna bağlı olarak ağır bir hasar patlaması sağlar.

Flash Point – Breach sadece ağır hasar vermekle kalmaz, aynı zamanda taşıdığı flashlarda bazı faydalar sağlar. İsveçli Flashpoint kullandığında, hedeflediği duvardan bir ışık patlaması göndererek, etkinleştiğinde patlamanın yönüne bakan tüm rakipleri kör eder.

Fay Hatları – Biraz deprem eylemine ne dersiniz? Fault Lines, Breach’in düz bir çizgide bir deprem oluşturduğu ve yoluna çıkan tüm oyuncuları şaşırttığı özelliğidir.

Ultimate: Rolling Thunder – Küçük bir depremden daha iyi ne olabilir? Daha büyük olana ne dersin? Breach Rolling Thunder’ı etkinleştirdiğinde, tüm arazide dolaşan ve çakıl tsunamisinde yakalanan düşmanları sersemleten ve patlamalar yaratır.

Valorant oyunu ve daha fazla e-spor haberleri için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Dakika:
%d blogcu bunu beğendi: