İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Valorant Nedir, Nasıl Oynanır?

Ucuz e-pin almak için veya ucuz valorant vp fiyatları için Sadeceon sitesine göz atmanızı tavsiye ederiz. Valorant oyun parası VP yeni çıkmasına rağmen Sadeceon sitesinde oldukça avantajlı fiyatlarla satılıyor. Sadeceon güvenilir ödeme sistemiyle içiniz rahat ve hızlı bir şekilde e-pin almanıza imkan tanıyor. Diğer sitelere oranla en ucuz paketlerin yer aldığı Sadeceon sitesini ziyaret ederek avantajlı paketlerden faydalanabilirsiniz!

VALORANT, League of Legends yaratıcısı Riot Games tarafından geliştirilen taktik bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun Counter-Strike: Global Offensive, beşe beş, yuvarlak tabanlı bir oyunda ve ajanınız için yetenekler satın alabilmek ve dahil olmak üzere bazı değişikliklerle farklı silahlar satın alma seçeneğine benziyor. Overwatch’daki kahramanlara benzeyen nihai yetenekler barındırıyor.

Valorant Nasıl Oynanır?

Bununla birlikte VALORANT , Overwatch’a benzemez ve CS: GO‘dan da uzaktır. Oyunun Alfa sahnesinde dokuz ajan ve iki harita var. Her turun ana hedefi, hangi tarafa bağlı olduğunuza bağlı olarak, düşman takımını ortadan kaldırmak ya da bir savunmayı tamamlamak ya da tesis alanlarına saldırmaktır. Saldırgan oyuncular, tesis alanlarından birinde Spike adı verilen bir bomba yerleştirmeli ve patlayana kadar korunmalı, savunma oyuncuları ise rakiplerinin Spike‘ı dikmesini engellemeye ya da ayarlandıysa etkisiz hale getirmeye çalışacaktır. 13 tur kazanan ilk takım maçı kazanır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Dakika:
%d blogcu bunu beğendi: