Valorant_Raze_Özellikleri

Valorant Raze özellikleri nelerdir? Raze ile neler yapılabilir? Tüm detaylar…

Valorant Raze özellikleri

Blast Pack – Raze, bir yüzeye yapışacak bir patlama paketi atar. Blast Pack’i yeniden kullanmak, patlama paketini uzaktan patlatacak, menzil içinde hasar verecek ve aynı zamanda patlama bölgesi içindeki şeyleri hareket ettirecektir.

Boya Kabukları – Bu, menzil içindeki herkese zarar veren alt mühimmat oluşturan bir küme bombasıdır.

Boom Bot – Raze, bir bom botu donatır ve Fire tuşuna basıldığında dağıtır. Bom botu, konideki düşmanlara kilitlenecek ve onları kovalayacak ve onları yakalarsa patlayacak bir hasar kombinesi ile düz bir çizgide seyahat edecektir.

Ultimate: Showstopper – Raze’nin omuzlarına astığı roketatar sadece gösteri için değil. Nihai yeteneği onu donatır ve maksimum yıkım için ateş etmenizi sağlar.

Hem Riot hem de Blizzard’ın ortaya koyduğu farklı oyunlarla daha kolay karşılaştırmalar yapan önceki ajanların aksine, Raze kendi işinden biraz daha fazla. Raze, Overwatch’ın Junkrat veya League of Legends ‘Ziggs ve Jinx’iyle (hepsi bomba veya roket silahlarıyla) kozmetik benzerliklere sahiptir ve cephaneliği hem daha geniş hem de kaotiktir, ancak bombalarının çalışma şekli nedeniyle dikkat ve beceri gerektirir. Takımda önde gelen bir düellocu olması ve kavgaları başlatmasıyla birleşince, Raze sağ elinde bir oyunu ele geçirecek ilginç bir ajan yapar.

Valorant oyunu ve daha fazla e-spor haberleri için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.