İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Virüsle Mücade Eden Aykırı Doktor

Dünyanın en çok dövmeye sahip doktoru, koronavirüs pandemisi nedeniyle olağanüstü bir performansla çalışıyor. Bir sağlık çalışanı olarak çift mesai ile görevine devam ederken dünyayı da nazik olmaya davet etti.

Dünyanın en çok dövmeye sahip doktoru unvanına sahip olan sağlık çalışanı Dr. Sarah Gray, koronavirüs esnasında yaşadıklarını 96 bin takipçisi olan sosyal medya hesabından paylaşıyor. Sarah, tüm gün süren mesaisinin ardından gece nöbetine kalarak görevini sürdürürken takipçilerinden evde kalmalarını istedi.

Instagram’da “Salgın sırasında ön sıralarda çalışan tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederim” notuyla paylaşım yapan Sarah sözlerine “Biz işe gelerek size yardımcı olurken, siz de evlerinizde kalarak bize yardımcı olun” diyerek devam etti.

Dövmeli Doktor İlgi Çekti

16 yaşında ilk dövmesini yaptıran Sarah, bugüne dek 300 saatini dövme yaptırmak için harcadı. Sayısız dövmesi olan Sarah dövmelerinin tasarımlarını kastederek kendisini bir sanat koleksiyoncusu olarak tanımlıyor. Bazı görüşler Sarah’nın dövmeli görünümünün hastane için uygun olmadığını söylerken, Sarah, hastaların çok daha açık fikirli olduğunu belirtti.

Sarah, kendisiyle yapılan bir röportajda, doktorların nasıl görünmesi gerektiği ile ilgili geleneksel fikirlerin genç nesil hastalar tarafından yıkılmaya başladığını belirterek, işini iyi yapan birinin nasıl göründüğünün önemi olmadığını belirtti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Dakika:
%d blogcu bunu beğendi: