World_War_Z_GOTY_Edition_1_16_Yaması

Saber Interactive, World War Z GOTY Edition için 1.16 yamasını yayınladı. Yeni karakterler, yeni bir DLC haritası,oyunu dengelemek ve bazı istenmeyen hataları düzeltmek için çeşitli yaşam kalitesi iyileştirmeleri gerçekleştirildi.

World War Z – GOTY Edition Yenilikleri

Yeni yamada, Fransız şehrinde savaşmak için üç yeni level, kendi hikayesi ve aralarından seçim yapabileceğiniz dört ek karakter içeren Marsilya Bölüm DLC’si şeklinde geliyor.Harika görünümlü yeni kozmetiklere sahip son yardım silahı cilt paketi DLC de ekleniyor. Her iki yeni içerik eklentisi GOTY sürümüne dahildir ve Season Pass Sahipleri için otomatik olarak kullanılabilir. Aksi takdirde, her biri ayrı ayrı satın alınabilir.

Şu anda oyunun standart sürümüne sahip olan oyuncular istedikleri zaman yükseltme yapabilir ve tüm güncellemeleri otomatik olarak alabilir.

Yeni içeriğe ek olarak, oyunda bazı iyileştirmeler yapıldı. Yeni başlayanlar için Klasik Bullpup Rifle ve tüm varyantları artık tüm oyuncular için her seviyede mevcuttur. İkincisi, Zombiler artık piramidin üzerinde durduklarında oyuncuları aşağı çekemezler. Bu küçük bir değişiklik gibi görünebilir, ancak oyunun ortaya çıktığı zaman karşılaştığı en sinir bozucu istenmeyen sorunlardan biriydi.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.